INF LOOK - lustra grzewcze, grzejniki na podczerwień - 400 W, 600 W

  • Dodaj recenzję:
  • Waga: 7 kg
  • Dostępność: Jest  (10 szt.)
  • Cena brutto: 1 138,00 zł / szt. 925,20 zł / szt.

Lustra grzewcze na podczerwień INF LOOK występują w dwóch mocach - 400 W, 600 W. 

Lustra z serii INF LOOK są idealnym uzupełnieniem ogrzewania mieszkań, domów, biur oraz wielu innych miejsc. Pasują wszędzie tam, gdzie brak miejsca wymusza, aby lustro było jednocześnie grzejnikiem.

Panele INF LOOK zostały zaprojektowane do montażu ściennego, w zestawie znajdują się kołki rozporowe wraz z szablonem montażowym, który znacznie ułatwia i przyspiesza montaż. Każdy panel posiada kabel zasilający o długości 1 m, zakończony wtyczką

Zalecenia:

1. Trzeba pamiętać że panele grzewcze na podczerwień muszą być sterowane za pomocą termostatu. Ten rodzaj ogrzewania nie jest projektowany do pracy w trybie ciągłym. Zastosowanie termostatu pozwala kontrolować temperaturę, koszty, a także znacznie wydłuża żywotność samych paneli.

2. Prawidłowo dobrany panel nie powinien działać dłużej niż 8 godzin na dobę (sumarycznie w ciągu całego dnia), więc jeśli masz wątpliwości jak dobrać panel skontaktuj się z naszymi doradcami.

3. Wielkość ogrzewanej powierzchni zależy od wielu czynników takich jak: rodzaj i wielkość ocieplenia, ilości i wielkości okien, itp.

Lustra grzewcze INF LOOK są idealnym rozwiązaniem do ogrzewania m.in. małych łazienek, w których nie ma miejsca na dodatkowy grzejnik, a każdy centymetr jest na wagę złota. Fala ciepła emitowana przez szklane fronty jest bardzo przyjemna, dokładnie taka jak emitowana przez szklane drzwi kominków z zamkniętą komorą spalania. Dodatkowym atutem jest fakt, że ciepłe lustro nie będzie parowało.

Podczerwień jest całkowicie zdrowa i naturalna. Każde ciało o temperaturze większej od zera bezwzględnego, emituje ciepło właśnie w postaci fali podczerwonej. Można to łatwo zaobserwować dzięki kamerom na podczerwień.

Wiele osób nim zdecyduje się na system ogrzewania podczerwienią zastanawia się jakie są koszty tej nowoczesnej i zdrowej technologii. Mamy przyjemność poinformować Państwa że wraz z wyborem paneli miesięczne koszty ogrzewania spadną nawet o 50% w stosunku do ogrzewania elektrycznego konwekcyjnego. Dodatkowo zaoszczędzicie Państwo na kosztach instalacji oraz montażu. Montaż jest bardzo prosty dzięki załączonemu szablonowi oraz temu że grzejnik jest wyposażony w kabel z wtyczką. Trzeba pamiętać że każdy panel na podczerwień musi być sterowany za pomocą termostatu ponieważ urządzenia nie są przystosowane do pracy ciągłej.

Model (moc) INF LOOK 4 (400 W) INF GLASS 6 (600 W)
Długość 60 cm 90 cm
Szerokość 60 cm 60 cm
Głębokość 2,5 cm
Waga 6 kg 9 kg
Montaż Ściana, pionowo lub poziomo
Zasilanie 230 V / 50 Hz
Gwarancja 24 miesiące