Bezprzewodowy czujnik temperatury WiFi.

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest  (100 szt.)
  • Cena brutto: 245,00 zł / szt. 199,19 zł / szt.

Urządzenie pomiarowe, współpracujące ze sterownikiem bezprzewodowym - dostępnym tutaj. Umożliwia pełną kontrolę systemu grzewczego za pomocą aplikacji w telefonie lub tablecie. Zarówno w miejscu instalacji jak i z każdego innego miejsca. Wystarczy dostęp do internetu. Zestawienie tych dwóch urządzeń to zdalna kontrola parametrów i systemu grzewczego bez ograniczeń. Wszytsko pracuje w technologii WiFi.

Przekazuje bezprzewodowo informacje o temperaturze i dzięki ustawieniom wysyła do sterownika informację o tym kiedy włączyć urządzenia grzewcze.

Specjalnie zaprojektowany czujnik pozwala Ci kontrolować takie parametry, jak temperatura, wilgotność powietrza czy natężenie światła i hałasu.

Detektor wilgotności i pozostałych parametrów środowiskowych umożliwia nieustanną kontrolę jakości warunków w pomieszczeniu i przesyłanie wyniki za pomocą wbudowanego modułu WiFi. Schemat działania wykracza daleko poza standardową analizę. Chodzi bardziej o znalezienie problemu, następnie podjęcie działania (samodzielnie lub automatycznie), żeby w efekcie na stałe poprawić warunki panujące w mieszkaniu.

INSTRUKCJE KONFIGURACJI W FORMIE VIDEO:

https://www.youtube.com/channel/UCy5yaR5CkTHzQNqJQr0kohw