Nowości technologiczne paneli grzewczych na podczerwień marki PION.

Nowości technologiczne paneli grzewczych na podczerwień marki PION.

Ogrzewanie na podczerwień w Polsce to stosunkowo nowa, aczkolwiek coraz częściej rozpoznawalna technika grzewcza.
Niewątpliwie przyczynili się do tego współtwórcy grupy www.ogrzej.com.pl
To kilka współpracujących przedsiębiorstw, polski producent podczerwieni wysokiej klasy paneli grzewczych z serii Radius+, dystrybutorzy i importerzy, oraz zagraniczni producenci. Do tych ostatnich można zaliczyć, właściciela marki Pion.
Produkty tej firmy to panele grzewcze, grzejniki na podczerwień z serii Twiggy oraz Crystal w miniaturowych wersjach z luksusowego szkła hartowanego (w tym wersja transparentna, przezroczysta).

 

Jakie są mocne strony paneli grzewczych na podczerwień PION ?

Panele grzewcze, grzejniki na podczerwień z marki PION  są luksusowym i eleganckim produktem europejskim.
Idealne połączenie wydajności, funkcjonalności i uniwersalnego designu. Są lekkie, wytrzymałe i posiadają wysoki stopień odporności na kurz i wilgoć. 

Icon_Twiggy-gwarancjaIcon_Crystal-gwarancja

 

Czym się charakteryzują szklane panele na podczerwień?

 Panele grzewcze z serii Crystal wykonane są z przezroczystego hartowanego szkła w którym zaimplementowano system emisji ciepła w podczerwieni. Idealne połączenie wydajności, funkcjonalności i ekskluzywnego designu.

 

Poniżej umieszczamy fragmenty zaawansowanego technologicznie procesu produkcji szklanych, wysokowydajnych paneli grzewczych, emitujących ciepło w postaci długiej fali podczerwonej. Wersja białych i przezroczystych szkieł grzewczych, do nabycia na www.ogrzej.com.pl oraz w salonach ekspozycji.

OGRZEWANIE PODCZERWIENIĄ - PRODUKTY