Panele grzewcze na podczerwień z serii Radius+ certyfikowane przez TUV

Wysoki standard wykonania naszych produktów potwierdza także fakt, iż w grudniu 2017 roku nasze panele grzewcze przechodzą pozytywnie bardzo restrykcyjną formę certyfikacji jakości i bezpieczeństwa TÜV Rheinland. Badania konsumenckie wykazują, że blisko 90% ankietowanych chce sprawdzenia oraz potwierdzenia informacji o produkcie, podawanych przez wytwórców przez niezależny organ taki, jak TÜV Rheinland. Informacja o przyznanym certyfikacie zostanie zamieszczona na ogólnodostępnej platformie internetowej co potwierdza, że certyfikowany produkt jest bezpieczny i odznacza się wysoką jakością. Niektóre z dużej liczby badań certyfikacyjnych, wykonywanych na panelach grzewczych na podczerwień Radius+ poniżej.

1. Inspekcja miejsc pracy działu produkcyjnego paneli grzewczych Radius+:
Całodzienny nadzór produkcji:
powtarzalność produkcji, wszystkie procedury kontrolne podzespołów na wejściu, kontrola każdego etapu produkcji za pomocą urządzeń pomiarowych oraz finalnie kontroli gotowych paneli grzewczych, także za pomocą urządzeń pomiarowych.
Kontrola standardów poszczególnych etapów. Od rozpoczęcie produkcji po standardy składowania.

2. Isnpekcja badań parametrów produktów:
Wszystkie pomiary kontrolne są teraz zapisywane i porównywane, co ma służyć wyłapaniu ewentualnych  odchyleń i potwierdza powtarzalność parametrów produkcji

3. Kontrola dokumentacji wewnętrznej:
Całość dokumentacji obejmuje teraz każdy etap produkcji, od wymiarów obudów, tyłów, systemów montażowych, przez schematy elektryczne, atesty podzespołów po szczegółowe opisy wszystkich procedur: przyjęcia, kontroli, produkcji, oraz finalnej kontroli gotowych paneli. Kontrola poprawności raportów dopuszczających panele do obrotu na zgodność z obowiązującymi normami w zakresie zarówno parametrów pracy jak i oznakowania produktów

4. Kontrole norm produkcyjnych oraz norm bezpieczeństwa, zasadności długości trwania gwarancji. I wiele innych aspektów.

 
OGRZEWANIE PODCZERWIENIĄ - PRODUKTY