Program Kawka czyste powietrze 2019 dotacje na wymianę ogrzewania węglowego we Wrocławiu

Bezzwrotne dotacje na wymianę ogrzewania węglowego we Wrocławiu już od początku 2019 roku. W ramach programu "Kawka" otrzymać można do 12 tysięcy dofinansowania na wymianę pieca.
Jak otrzymać dotację na wymianę pieca?
Należy w ramach walki ze smogiem wymienić stare ogrzewanie węglowe (piece kaflowe, etażowe, i inne) na np. nowoczesne grzejniki panelowe.Opis takiego urządzenia w dalszej części artykułu.

Podczas trzech ostatnich lat działania tego programu pomogliśmy już około 70 rodzinom w wymianie uciążliwegoo i mało efektywnego ogrzewania węglowego.
W zamian za to, ludzie cieszą się już bezpiecznym, tanim w eksploatacji i wygodnym systemem grzewczym, opartym na panelach grzewczych - emitujących wydajne ciepło w podczerwieni. Plusem jest brak skomplikowanych instalacji, minimum formalności związanych z uzyskaniem dotacji, oraz brak konieczności inwestowania całości środków finansowych. 70% dopłaca Gmina Wrocław.


Szczegółowe informacje uzyskacie pod numerami telefonu:
570 990 147
570 990 148
533 623 899,
oraz pod adresem poczta@ogrzej.com.pl


Zapraszamy także do naszego biura, gdzie można bezpłatnie zlecić nam uzyskanie takiej dotacji. Biuro mieści się w trzech lokalach przy ulicy Tarnogajskiej 18 - na pierwszym piętrze w budynku Budpoplanu - na rogu z ulicą Klimasa.

Poniżej przedstawiamy proponowane i bardzo często wybierane ogrzewanie. Trudno się temu dziwić.

Nowoczesny grzejnik panelowy, o mocy 900W, wyprodukowany w Polsce już dostępny. Firma ogrzej, integrator nowoczesnych, a jednocześnie mało skomplikowanych systemów grzewczych na podczerwień, zapewnia pełną dostępność. W załączniku poglądowe zdjęcia - jak działają panele grzewcze na podczerwień, oraz zdjęcia produktów. Dokładny opis sprzętu poniżej: https://ogrzej.com.pl/grzejnik-na-podczerwien-panel-grzewczy…

OGRZEWANIE PODCZERWIENIĄ - PRODUKTY