DEVA czarne / białe szkło - hybrydowe grzejniki łazienkowe - 1500W

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Radialight
  • Waga: 8 kg
  • Dostępność: Jest  (50 szt.)
    Czas realizacji: 1 dzień
  • Cena netto: 2 010,00 zł / szt. 2 472,30 zł / szt.

Energooszczędny grzejnik łazienkowy DEVA o mocy 1500W jest idealnym rozwiązaniem do większych łazienek. Panel wyposażono w dwa elementy grzewcze - pierwszy to promiennik podczerwieni na całej powierzchni przedniej, a drugi to termowentylator ukierunkowany w dół w celu szybkiego nagrzania łazienki do wymaganej temperatury. Grzejnik DEVA posiada wbudowany termostat dotykowy, który możemy zaprogramować na cały tydzień. Wyposażony jest również w wyświetlacz LED, czujnik otwartego okna, funkcję suszenia ręczników, a także ładowarkę USB.

Grzejniki DEVA posiadają szklany front i są dostępne w dwóch kolorach - czarnym oraz białym.

Grzejniki DEVA posiadają dwa elementy grzewcze - pierwszy to promiennik ciepła na całej powierzchni przedniej, a drugi to termowentylator ukierunkowany w dół w celu szybkiego nagrzania łazienki do wymaganej temperatury. Oba elementy grzewcze działają niezależnie, ale priorytetem dla termostatu jest praca za pomocą promiennika podczerwieni, dzięki czemu zużywane jest mniej energii. Promiennik ciepła emituje fale podczerwone, które ogrzewają wszystkie elementy w pomieszczeniu. Do szybkiego nagrzewania wykorzystywany jest termowentylator, który od razu zaczyna podnosić temperaturę w pomieszczeniu wykorzystując większą moc (termowentylator pobiera 1200W).

Grzejnik wyposażony jest w dwa relingi o regulowanej wysokości.

Grzejnik jest również wyposażmy w wyjście USB oraz uchwyt aby postawić i ładować telefon, a w miedzy czasie słuchać swojej ulubionej muzyki.

Funkcje termostatu: 
- Możliwość ustawienia temperatury komfortowej 
- Automatyczna temperatura ECO która jest zaniżeniem temperatury komfortowej o 3,5ºC
- Temperatura przeciwzamrożeniowa 7-10ºC 
- Możliwość programowania na cały tydzień (na każdą godzinę w danym dniu możemy ustawić jedną z trzech temperatur) 
- Funkcja suszenia ręczników (grzejnik uruchamia tylko promiennik ciepła, który działa przez 60 minut)

 

Grzejnik elektryczny łazienkowy DEVA

Co wybrać do elektrycznego ogrzewania łazienki?
Panel grzewczy na podczerwień, termowentylator, a może grzejnik konwekcyjny.

Grzejnik elektryczny łazienkowy DEVAPrzedstawiamy Państwu energooszczędny grzejnik łazienkowy DEVA. Jest on połączeniem podczerwieni oraz termowentylatora, cała powierzchnia przednia to duży emiter fal podczerwonych, który ogrzewa oraz utrzymuje temperaturę w łazience niską mocą. A dzięki zamocowanym dwóm relingom możemy również bardzo bezpiecznie oraz wydajnie suszyć lub ogrzewać ręczniki. Relingi możemy dowolnie przesuwać góra-dół dzięki zamontowanym na tylnej obudowie prowadnicom.

STYLISTYKA
Grzejnik łazienkowy elektryczny DEVA został zaprojektowany oraz stworzony we Włoszech w fabryce działającej w branży ogrzewania od lat 30 XX wieku. Dzięki czemu mamy pewność że urządzenie, nie tylko bardzo dobrze ogrzeje naszą łazienkę ale również bardzo ładnie wygląda. Front grzejnika wykonany jest z białego lub czarnego szkła oraz lustra. Posiada również dwa relingi aluminiowe do powieszenia ręczników. Dodatkowym atutem jest wbudowany dotykowy termostat, miejsce na postawienie smartphone oraz port USB dzięki któremu możemy go ładować.

TERMOSTAT
Termostat DEVAGrzejnik łazienkowy elektryczny DEVA posiada wbudowany dotykowy termostat z wyświetlaczem LED. Termostat posiada również możliwość zaprogramowania grzejnika na cały tydzień. Termostat jest bardzo prosty w obsłudze ponieważ do podstawowego działania wystarczy ustawić temperaturę komfortową. Po przełączeniu na temperaturę Eco grzejnik automatycznie zaniży temperaturę o 3,5oC względem temperatury komfortowej. Posiada również specjalną funkcje suszenia ręczników która jest bardzo przydatna na przykład w lato lub na wiosnę, ponieważ grzejnik działa tylko przez 60 minut i tylko poprzez emiter ciepła. Dodatkowo grzejnik posiada również czujnik otwartego okna oraz temperaturę przeciwzamrożeniową (7oC).

MOC GRZEWCZA
Grzejnik łazienkowy elektryczny DEVA posiada dwa niezależne elementy grzewcze do szybkiego i stabilnego ogrzewania, moc całkowita 1500W. Dzięki zastosowaniu dwóch elementów grzewczych oraz wbudowanemu inteligentnemu termostatowi (który wybiera: który element grzewczy i kiedy ma działać) uzyskujemy bardzo wydajny i ekonomiczny grzejnik łazienkowy. DEVA termowentylator oraz podczerwieńTermostat w krótkich odstępach czasu sprawdza temperaturę otoczenia i uruchamia jeden z dwóch elementów grzewczych lub oba naraz. Pierwszym elementem jest emiter ciepła (podczerwieni), którym jest cały front urządzenia, zużywa podczas działania tylko 300W. Drugim elementem jest termowentylator który jest zamontowany w dolnej części urządzenia i kieruje ciepłe powietrze ku podłodze, dzięki czemu ciepło w łazience rozchodzi się bardzo szybko, zużywając przy tym 1200W Priorytetem działania jest mniejsza moc dzięki emiterowi ciepła, który będzie utrzymywał odpowiednią temperaturę w łazience, a termowentylator szybko podniesie temperaturę bez zbędnej zwłoki co w łazience jest bardzo ważne, bo potrzebujemy ciepła w momencie gdy idziemy się wykąpać lub wziąć prysznic.

Łazienkowy grzejnik elektryczny DEVA to najnowsze urządzenie działające na tej samej zasadzie co grzejniki elektryczne KLIMA oraz DEKO, dzięki czemu otrzymujemy energooszczędny grzejnik łazienkowy który możemy użytkować w dużych łazienkach (maksymalnie 15 metrów kwadratowych).DANE TECHNICZNE

Moc grzewcza 1500 W
Długość 105 cm
Szerokość 52 cm
Grubość 12,5 cm
Zasilanie 230 V / 50 Hz
Stopień ochrony IP24
Kabel zasilający Tak, zakończony wtyczką
Długość kabla zasilającego 1 m (100 cm)
Gwarancja 24 miesiące