INF GLASS - energooszczędne szkło grzewcze, grzejnik na podczerwień, panel grzewczy - 400 W, 600 W, 800 W

  • Dodaj recenzję:
  • Waga: 7 kg
  • Dostępność: Jest  (10 szt.)
  • Cena netto: 872,00 zł / szt. 1 072,56 zł / szt.

Szklane panele na podczerwień INF GLASS występują w trzech mocach - 400 W, 600 W, 800 W oraz dwóch kolorach - czarnym i białym.

Panele z serii INF GLASS są idealnym rozwiązaniem do ogrzewania mieszkań, domów, biur oraz wielu innych miejsc.

Panele INF GLASS zostały zaprojektowane do montażu ściennego, w zestawie znajdują się kołki rozporowe wraz z szablonem montażowym, który znacznie ułatwia i przyspiesza montaż. Każdy panel posiada kabel zasilający o długości 1 m, zakończony wtyczką

Zalecenia:

1. Trzeba pamiętać że panele grzewcze na podczerwień muszą być sterowane za pomocą termostatu. Ten rodzaj ogrzewania nie jest projektowany do pracy w trybie ciągłym. Zastosowanie termostatu pozwala kontrolować temperaturę, koszty, a także znacznie wydłuża żywotność samych paneli.

2. Prawidłowo dobrany panel nie powinien działać dłużej niż 8 godzin na dobę (sumarycznie w ciągu całego dnia), więc jeśli masz wątpliwości jak dobrać panel skontaktuj się z naszymi doradcami.

3. Wielkość ogrzewanej powierzchni zależy od wielu czynników takich jak: rodzaj i wielkość ocieplenia, ilości i wielkości okien, itp.

Panele grzewcze INF GLASS posiadają szklany front dzięki czemu pełnią także rolę dekoracyjną i bardzo łatwo utrzymywać je w czystości. Fala ciepła emitowana przez szklane fronty jest bardzo przyjemna, dokładnie taka jak emitowana przez szklane drzwi kominków z zamkniętą komorą spalania.

Podczerwień jest całkowicie zdrowa i naturalna. Każde ciało o temperaturze większej od zera bezwzględnego, emituje ciepło właśnie w postaci fali podczerwonej. Można to łatwo zaobserwować dzięki kamerom na podczerwień.

Wiele osób nim zdecyduje się na system ogrzewania podczerwienią zastanawia się jakie są koszty tej nowoczesnej i zdrowej technologii. Mamy przyjemność poinformować Państwa że wraz z wyborem paneli miesięczne koszty ogrzewania spadną nawet o 50% w stosunku do ogrzewania elektrycznego konwekcyjnego. Dodatkowo zaoszczędzicie Państwo na kosztach instalacji oraz montażu. Montaż jest bardzo prosty dzięki załączonemu szablonowi oraz temu że grzejnik jest wyposażony w kabel z wtyczką. Trzeba pamiętać że każdy panel na podczerwień musi być sterowany za pomocą termostatu ponieważ urządzenia nie są przystosowane do pracy ciągłej.

Model (moc) INF GLASS 4 (400 W) INF GLASS 6 (600 W) INF GLASS 8 (800 W)
Długość 60 cm 90 cm 120 cm
Szerokość 60 cm 60 cm 60 cm
Głębokość 2,5 cm
Waga 7 kg 9 kg 14 kg
Montaż Ściana, pionowo lub poziomo
Zasilanie 230 V / 50 Hz
Gwarancja 24 miesiące