Lakierniczy promiennik ciepła podczerwieni, do lakierni, lakiernictwa w zestawie ze stelażem 2000 W

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: OGRZEJ.COM.PL
  • Waga: 6 kg
  • Dostępność: Jest  (25 szt.)
  • Cena brutto: 710,00 zł / szt. 686,99 zł 577,24 zł / szt.

Promiennik ciepła w podczerwieni OGS2000 wraz z przenośnym statywem teleskopowym to doskonały sposób ogrzewania otwartych przestrzeni  lub wydzielonych miejsc, w których wymagane jest natychmiastowe odczucie ciepła niezależne od temperatury otoczenia.  Zastosowanie znajdzie w ogrzewaniu miejscowym: hal, warsztatów, kościołów, straganów, stoisk targowych, tarasów, altanek a także dzięki jego wodoszczelnej konstrukcji: toalet, łazienek oraz wszystkich wilgotnych pomieszczeń czy przestrzeni zewnętrznych.

Doskonała technika, bardzo wysoka wydajność i jakość wykonania, wykorzystanie do produkcji bardzo trwałych materiałów to wyznaczniki tego promiennika.

Dlaczego jesteśmy pewni naszych produktów? To proste. Jeżeli rozwiązanie konkurencyjne okaże się skuteczniejsze i wydajniejsze Klient ma prawo do zwrotu towaru i otrzymania pieniędzy.

Czym różnią się nasze promienniki od innych oferowanych w sieci?

Nasz produkt to zastosowanie żarnika wykonanego w technologii wolframowej, napełnionego gazami szlachetnymi oraz pozłacanego, co umożliwia osiągnięcie praktycznie momentalnie temperatury w środku żarnika na poziomie 2000 stopni. Dzięki temu generuje się krótka fala podczerwona, dająca efekt komfortu cieplnego na poziomie około 18-21 stopni w strefie około 12-15 metrów kwadratowych, nawet jeśli na około promiennika jest temperatura bliska zeru.

 Prowadzimy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, żarniki są wymienne a ich koszt to jedyne 190 zł netto.

Żywotność żarników konkurencyjnych jest mocno ograniczona (u nas minimum jest to 5 tysięcy godzin ciągłej pracy z naszych testów wynika, iż jest to 7 tysięcy godzin, a żarniki są wymienne i w pełni dostępne).

Większość rozwiązań konkurencyjnych opartych na prostej grzałce elektrycznej lub są to promienniki kwarcowe, które generują średnią falę podczerwoną. Powoduje to częściowe ogrzanie powietrza w okolicach promiennika, a co za tym idzie upływność odczuwalnej temperatury. Promienniki te pracują na zasadzie średniej fali podczerwonej, co znacznie osłabia odczuwalny komfort cieplny i strefę grzewczą.

Zła izolacja ściany lub wysoki sufit hali nie są przeszkodą w zastosowaniu promiennika OGS 2000.
Zastosowanie polerowanego reflektora, który wydatnie wzmacnia efektywność emisji ciepła a także wyposażenie w ochronną kratkę czynią z tego modelu konieczny element wyposażenia każdej hali, warsztatu, hurtowni. 

DANE TECHNICZNE: 

Model: BASIC 2000 (OGS 2000)

Napięcie: 230 V

Klasa ochrony: IP 20

Klasa ochrony: 1

Moc: 2000 W

Wymiar: 40 x 20 x 15 cm

Waga: 3 kg