RADIUS LOOK - lustra grzewcze - 300 W, 600 W

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: OGRZEJ.COM.PL
 • Waga: 8 kg
 • Dostępność: Jest  (5 szt.)
  Czas realizacji: Od ręki lub od 5 do 7 dni roboczych
 • Cena brutto: 1 150,00 zł / szt. 934,96 zł / szt.
LUSTRO GRZEWCZE RADIUS 300W LOOK

Oddajemy w Państwa ręce także lustro grzewcze. Oznacza to, że problem zaparowanego lustra w łazience będzie należeć do przeszłości.
Nawyższej jakości europejska i certfykikowana produkcja. Najnowocześniejsza technologia wykonania oparta na profesjonalnych włóknach węglgowych.
Wszytsko to poparte 5-cio letnią gwarancją z możliwością przedłużenia.

Nabywając panel grzewczy podczerwieni z serir Radius przenosicie Państwo małe słońce do domu. Tak jak słońce ogrzewa swoimi promieniami ziemię porzez emisję fal ciepła, tak też emitowane jest ciepło przez panele. Dociera ono bezpośrednio do ciała wywołując przyjemne uczucie kojącego ciepła.
Dodatkowo długa fala podczerwona pośredno ogrzewa powietrze siłą tarcia w całej kubaturze pomieszczenia (dzięki dużym kątom rozprzestrzeniania fali ciepła). Naważniejszym jednak jest fakt wtórnego oddania ciepła do pomieszczenia, które akumuluje się w ścianach, podłogach oraz sufitach. Potęguje to równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniach.Dzięki temu eliminujemy uczucie "zimnych stóp" oraz "rozgrzanej głowy". Rozgrzane mury pozostają suche na całej powierzchi - dzięki temu eliminujemy problem wilgoci. Warto wspomnieć, że lustro grzewcze podczerwieni Radius 300 pobiera jedynie 0,3kWh i bezstratnie oddaje te 300W jako moc cieplną do pomieszczenia. Dobrze dobrany panel nie powinien włączyć się na dłużej niż 6 godzin sumarycznie w ciągu doby aby podczas mroźnych dni utrzymać korzystną temperaturę pokojową. Jest to idealne rozwiązanie do pomieszczeń o wymiarach do 6 metrów kwadratowych. Gdy panel nie pracuje, nagarzane mury oddają ciepło do pomieszczenia. Oczywiście dla większych pomieszczeń stosuje się kombinacje kilku płyt grzewczych. W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt, celem doboru optymalnej ilości. W ten sposób temat taniego ogrzewania odejdzie w zapomnienie. Pozbędziemy się również dyskomfortu związanego z doglądaniem ogrzewania. Panele grzewcze są w pełni bezobsługowe, dzięki sterowaniu termostatami. Będziemy także całkowicie bezpieczni, gdyż panele ani nie spalają powietrza, ani nie emitują jakichkolwiek spalin.Zasada działania paneli grzewczych podczerwieni


Dlaczego jesteśmy pewni naszych produktów? To proste. Jeżeli rozwiązanie konkurencyjne okaże się skuteczniejsze i wydajniejsze Klient ma prawo do zwrotu towaru i otrzymania pieniędzy.

GŁÓWNE ZALETY PANELI GRZEWCZYCH PODCZERWIENI
           Energooszczędność
Uzyskuje sie dzięki temu, że mur zostaje wysuszony i taki pozostaje. Dzięki temu obniża się przewodnictwo ciepła przez ściany, a tym samym mniejsze jest zapotrzebowanie na ciepło. Dodatkowo obniżenie temperatury o ok. 2 stopnie (bez spadku odczuwanego komfortu termicznego) oznacza: - mniejszą ilość transportowanego ciepła przez przestrzeń, dzięki mniejszej różnicy temperatur wewnątrz i na dworze; - zmniejszenie strat ciepła podczas wymiany powietrza (przez szparki, lufciki, fugi). Przy obniżce temperatury o 2 st. oszczędność energii wynosi ok. 10%
 • brak konieczności wydzielenia miejsca do przechowywania opału, kosztów jego transportu oraz przeładunku
 • zbędność komina, jego konserwacji i okresowego czyszczenia
 • brak pomieszczenia na piec oraz kosztów jego konserwacji
 • działanie bez wzbijania kurzu i wywoływania cyrkulacji powietrza (ważne dla alergików)
 • długa żywotność
 • energooszczędność
 • brak kosztów konserwacji
 • brak strat ciepła tak jak ma to miejsce podczas jego transportu rurami od pieca do kaloryferów
 • odpada zakup kosztownego pieca oraz jego okresowej konserwacji, napraw i obsługi
 • odpadają koszty konserwacji lini przesyłowych oraz niebezpieczeństwo ich nieszczelności, przecieku i eksplozji
 • łatwy montaż
 • oszczędność miejsca
 • elegancja i funkcjonalność

  Ekonomia
  Skuteczność wynosząca prawie 100% (ciepło jest konsumowane w miejscu jego wytworzenia), nie tworzy warstw powietrza (wznoszące powietrze ciepłe, opadające chłodne), dopasowana do indywidualnych potrzeb regulacja. 

  Ekologia
  Mała energochłonność dzięki bezpośredniej emisji ciepła, brak szkodliwych emisji, brak zużycia tlenu i wydzielania spalin. 

  Wellness
  Higieniczność, brak przeszkadzającego ciągu powietrza, nie powoduje wzbijania kurzu, nie powoduje wysychania powietrza, wzmacnia system odporności, kojące przyjemne i zdrowe ciepło.
  JAK OSZCZEDZAMY Z PANELAMI GRZEWCZYMI PODCZERWIENI

  Pomiar kosztów ogrzewania w pomieszczeniu mieszkalnym - budownictwo z roku 2006, mieszkanie narożne na ostatnim piętrze, bezpośrednio pod dachem, kubatura pokoju 23 m.sześć. zastosowany panel 700 W (30,4 W /
  m.sześć)

  zuzycie pradu

  PRZED DALSZYM OPISEM PRAGNIEMY ZWRÓCIĆ PAŃSTWA UWAGĘ NA NIERZETELNE INFORMACJE PRZEDSTAWIANE W SIECI, DOTYCZĄCE MOCY PANELI W STOSUNKU DO OGRZANEJ POWIERZCHNI.
  ABY OGRZEWANIE PODCZERWIENIĄ MIAŁO WYMIAR EKONOMICZNY, ORAZ PRZYNIOSŁO PAŃSTWU PEŁNE ZADOWOLENIE, NALEŻY KALKULOWAĆ ZAPOTRZEBOWANIE MOCY GRZEWCZEJ DLA:
  1. SYSTEMU GŁÓWNEGO OD 30 DO 35 WATÓW NA METR SZEŚCIENNY
  2. SYSTEMU POMOCNICZEGO OD 12 DO 15 WATÓW NA METR SZEŚCIENNY

  OCZYWIŚCIE, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU, CELEM PRZEDSTAWIENIA UCZCIWEJ I RZETELNEJ KALKULACJI DLA PAŃSTWA MIESZKAŃ, BIUR LUB DOMÓW

  Koszt ogrzewanie w miesiącu listopadzie wyniósł 7 PLN!!!

  Zużycie prądu od dnia: 01.10.2011 do dni 20.02.2012 (dzień aktualizacji): 247 kWh

  Koszt ogrzewanie od dnia: 01.10.2011 wynosi: 247 kWh x 0,6 PLN = 148 PLN (29 PLN / mieś).

  Bardzo ważne: najlepsze efkety oszczędności uzyskujemy kiedy stosujemy nadmiar mocy - wówczas mocniejsze panele szybciej uzyskują zadaną temperaturę i szybciej się wyłączają. Zakup paneli jest jednorazowy, a oszczędności uzyskujemy w horyzoncie całego życia.

   

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo również panele z serii RADIUS o różnej mocy:
  oraz panele z serii RADIUM:

                                                            

   

  Dane techniczne
  Moc: 300 W / 600 W
  Wymiary: 60 cm x 60 cm x 3 cm / 120 cm x 60 cm x 3 cm
  Waga: 8 kg / 14,5 kg
  Zasilanie: 230 V
  Powierzchnia: lustro
  Ramka: aluminiowa
  W zestawie: przewód elektryczny, uchwyty montażowe
  Miejsce montażu: ściana