MANTRA - dualne panele grzewcze, grzejniki hybrydowe - 750 W/1500 W, 1000 W/2000 W

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Radialight
  • Waga: 6 kg
  • Dostępność: Jest  (200 szt.)
    Czas realizacji: 48 godzin
  • Cena netto: 812,00 zł / szt. 998,76 zł / szt.

Przenośne lub wiszące panele hybrydowe MANTRA

Grzejniki MANTRA w zależności od mocy montuje się w pionie lub poziomie. Można skorzystać z załączonych uchwytów do montażu ściennego lub z nóżek, które także są częścią zestawu. Grzejniki MANTRA to następcy niezwykle popularnego modelu HALOS 15. 

Grzejniki z serii MANTRA to idealne przełożenie jakości do ceny, więc bez konieczności angażowania dużych środków można posiadać bardzo wydajne i energooszczędne ogrzewanie.

Panele hybrydowe MANTRA występują w dwóch wersjach: o mocy 750W/1500W oraz 1000W/2000W. Każdy model jest wyposażony w przełącznik zmiany mocy, aby dostosować moc grzejnika do kubatury pomieszczenia lub oczekiwań użytkownika.

Przy doborze mocy paneli polecamy nasz generator szybkiej oferty - www.oferta.ogrzej.com.pl

Wbudowany prosty bimetaliczny termostat czuwa nad temperaturą w pomieszczeniu. Pracę grzejnika można zautomatyzować stosując np. zewnętrzny gniazdkowy termostat z możliwością programowania.

Panele z serii MANTRA są innowacyjnie dzięki specjalnie zaprojektowanej nowej obudowie oraz mocniejszemu, a zarazem bardzo wydajnemu elementowi grzejnemu. Nowatorska konstrukcja poprawia skuteczność grzania konwekcyjnego oraz podczerwonego. 

Podstawowym sposobem ogrzewania zastosowanym w modelu MANTRA jest promieniowanie podczerwone, natomiast konwekcja wynika z chłodzenia elementu grzejnego i specjalnie zaprojektowanej obudowy. Dzięki połączeniu ogrzewania podczerwienią z ogrzewaniem konwekcyjnym pomieszczenie ogrzewane jest dużo szybciej. Prędkość nagrzewania pomieszczenia ma szczególne znaczenie przy wykorzystaniu grzejnika jako przenośny, ale również w pomieszczeniach o gorszej izolacji termicznej budynku np. stare kamienice, budynki bez ocieplenia, domy letniskowe. 

W komplecie z grzejnikiem dostajemy, do zmontowania samodzielnie, nóżki (na rolkach) do zastosowania grzejnika jako przenośny oraz uchwyt do montażu na ścianie.

Należy pamiętać aby nie zasłaniać frontu grzejnika oraz niczym go nie przykrywać np. do suszenia. Nie wieszamy grzejnika na suficie.

Miejsca, w których możemy zastosować Panele na podczerwień MANTRA 20:
- domy i mieszkania zarówno dobrze jak i źle ocieplone
- biura i lokale użytkowe
- domy letniskowe
- hotele

Moc grzewcza 750W / 1500W 1000W / 2000W
Szerokość 48 cm 81 cm
Wysokość 68 cm 59,5 cm
Głębokość 9 cm 9 cm
Waga 6 kg 8 kg
Montaż Wolnostojący / Ścienny
Zasilanie 230 V / 50 Hz
Stopień ochrony IP 24
Kabel zasilający 150 cm, zakończony wtyczką
Gwarancja 24 miesiące