Ogrzewanie przemysłowe, ogrzewacze beczek i zbiorników

Ogrzewanie przemysłowe, ogrzewacze beczek i zbiorników

Przemysłowe panele grzewcze na podczerwień przeznaczone są głównie do ogrzewania przemysłowego, hal, magazynów, warsztatów, stoisk handlowych, tarasów i struktur rolniczych. Skutecznie zapewniają też ciepło w kościołach i innych obiektach sakralnych. Panele grzewcze przemysłowe na podczerwień mogą być używane również w dowolnej innej konstrukcji o wysokości stropu od 3,5 m do 10 m. Oferujemy promienniki ciepła oraz panele na podczerwień o wysokiej wydajności i jakości wykonania. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami i wyboru wariantu pasującego do planowanych zastosowań.

Przemysłowe panele grzewcze – sposób na oszczędność

Panele grzewcze przemysłowe na podczerwień to bardzo ekonomiczny system ogrzewania dużych kubatur w sposób wymagający ciągłego komfortu cieplnego. Elementem grzejnym w takich konstrukcjach jest ceramiczna płyta ze specjalnie wykończoną powierzchnią grzewczą. Nowoczesna technologia wykorzystana w produktach umożliwia osiąganie wyjątkowych wartości w zakresie pobierania mocy i oddawania jej jako ciepła do pomieszczenia. Przemysłowe panele grzewcze zapewniają szybko odczuwalny komfort termiczny, opłacalne koszty eksploatacji oraz długoletnią, bezpieczną i bezobsługową pracę.

Panele grzewcze przemysłowe na podczerwień w naszej ofercie

Oferowane przemysłowe panele grzewcze są dostępne w mocach od 0,9 do 3,6 kW. Ich powierzchnia może być wykończona standardowo farbą proszkową o wysokiej wytrzymałości albo wykonana ze stali odpornej na korozję. Proponujemy Państwu również starannie wyselekcjonowaną ofertę promienników ciepła w podczerwieni oraz produkty służące do przemysłowego ogrzewania kontenerów, beczek i zbiorników. Zapewniamy rozwiązania wpisujące się w potrzeby różnych branż – zapraszamy do sprawdzenia cech poszczególnych modeli. W razie potrzeby chętnie odpowiemy na Państwa pytania.