Panel grzewczy Radius+ 350W BLACK w zestawie ze sterownikiem czasowym oraz temperaturowym WiFi

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: OGRZEJ.COM.PL
  • Waga: 5 kg
  • Dostępność: Jest  (50 szt.)
  • Cena netto: 821,14 zł / szt. 1 010,00 zł / szt.

W 2018R. WPROWADZILIŚMY CZARNĄ SERIĘ PANELI GRZEWCZYCH RADIUS+.
Panel jest przeznaczony do montażu ściennego lub sufitowego. Dodatkowo do panelu można nabyć wsporniki umożliwiające ulokowanie paneli w pozycji wolnostojącej.

Panel grzewczy z serii Radius+ o mocy 350W w zestawie z kontrolerem WiFi z programatorem czasowym oraz temperaturowym.
 Jest to produkt polski zaprojektowany, rozwijany i produkowany we Wrocławiu. W tej chwili ten grzejnik na podczerwień, a właściwie cała ich seria to produkty o idealnym stosunku wartości cenowej do jakości. Panele grzewcze na podczerwień z serii Radius+ objęte są gwarancją na okres 10 lat z możliwością przedłużenia na bazie przeglądu termowizyjnego po upływie okresu gwarancji.

Programator umożliwia zdalne włączanie i wyłączanie, także w określonym programie czasowym urządzeń grzewczych (i innych zasilanych elektrycznie).

Zdalne sterowanie z każdego miejsca (nawet z poza domu czy biura) umożliwia intuicyjna i przejrzysta aplikacja na telefon.

W miejscu instalacji wystarczy program w telefonie, oraz włączona sieć WiFi, a poza domem dodatkowo dostęp do internetu.

Wpsółpracuje także z detektorem parametrów środowiska (temperatura, wilgotność i inne), który jest w pełni kompatybilny z tym sterownikiem.

Nabywając taki detektor - dostępny tutaj, mamy dodatkowo również możliwość automatyzacji procesu utrzymywania temperatury w pomieszczeniach.

INSTRUKCJE KONFIGURACJI W FORMIE VIDEO:

https://www.youtube.com/channel/UCy5yaR5CkTHzQNqJQr0kohw

DANE TECHNICZNE STEROWNIKA

Temperatura pracy

0-50°C

Częstotliwość WiFi

2,4 GHz 801.11 b/g/n

Pobór mocy

≤1,1W

Prąd znamionowy

16A

Certyfikaty

CE, GS, RoHS

Żywotność

50 000 włączeń/wyłączeń

Ponadto urządzenie cechują następujące funkcje:

  • Zdalna kontrola sprzętu RTV/AGD z dowolnego miejsca gdzie dostępny jest internet.
  • Śledzenie statusu urządzeń sterowanych inteligentną wtyczką.
  • Lampka nocna LED oraz ochrona ładowania
  • Wspiera 5 rodzajów timerów oraz 26 zadań timera.
  • Mały rozmiar, wtyczka zajmuje jedynie jedno miejsce w listwie zasilającej!

Programator współpracuje z czujnikiem temperatury, który umożliwia dodatkowo pomiar wilgotności oraz pozostałych parametrów środowiskowych. Detektor bezprzewodowo przekazuje informacje do odbiornika. 

Panel grzewczy  działa na zasadzie długofalowej emisji ciepła w podczerwieni. Oznacza to, iż oprócz ogrzania powietrza, uzyskujemy efekt ogrzewania podczerwienią całej bryły pomieszczenia oraz dodatkowo nas samych. W praktyce ogrzane ściany, sufity i podłogi naszych pomieszczeń, oddają przyjemne ciepło do wnętrza nawet, kiedy grzejniki nie pobierają energii. Ludzie natomiast, odczuwają podwyższony komfort - identyczny z przebywaniem na nasłonecznionym obszarze (lecz oczywiście panele pozbawione są szkodliwych promieni UV).
Tutaj można obejrzeć profesjonalne opracowanie video w termowizji, obrazujące ogrzewanie podczerwienią.

Panele grzewcze na podczerwień eliminują dyskomfort związany z różnicami temperatur między górnymi a dolnymi partiami pomieszczeń, eliminują problem niekorzystnej wilgoci (poprzez fizyczne nagrzewanie murów), a także nie generują ruchu powietrza (kurz, drobnoustroje - ważne dla alergików). Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż w przeciwieństwie do tradycyjnych metod grzewczych, powietrze nie zostaje wysuszone, co pozytywnie wpływa na wilgotność powietrza, którym oddychamy. Dodajmy tu bardzo korzystne finansowo koszta inwestycji i eksploatacji, bezpieczeństwo użytkowania, brak skomplikowanych serwisów i napraw oraz prostotę obsługi. 
Śmiało i rzetelnie możemy stwierdzić, iż wraz z całą grupą, skupioną w okół marki www.ogrzej.com.pl (która jest sponsorem tego sklepu) stworzyliśmy nowoczesne panele grzewcze na podczerwień o szerokim zastosowaniu.

Atuty naszego rozwiązania to przede wszystkim:
- udokumentowana wydajność na najwyższym poziomie,
- szerokokątna emisja ciepła w postaci długiej fali podczerwonej (najefektywniejszy zasięg ogrzewania),
- bardzo solidna stalowa konstrukcja przy zachowaniu korzystnych gabarytów i wagi urządzeń,
- bardzo trwała i specjalnie skonstruowana, dla jeszcze większej wydajności, zewnętrzna powierzchnia grzewcza,
- solidny i bezpieczny uchwyt ścienny i sufitowy służący do montażu w zestawie gratis,
- certyfikowana klasa szczelności IP44,
- świetna izolacja tyłu urządzenia grzewczego,
- możliwość podłączenia termostatów, regulatorów różnego typu, do wyboru tutaj,

- bardzo dobre wyniki badań oficjalnych laboratoriów.

Wysoki standard wykonania naszych produktów potwierdza także fakt, iż w grudniu 2017 roku nasze panele grzewcze przechodzą pozytywnie bardzo restrykcyjną formę certyfikacji jakości i bezpieczeństwa TÜV Rheinland. 
Badania konsumenckie wykazują, że blisko 90% ankietowanych chce sprawdzenia oraz potwierdzenia informacji o produkcie, podawanych przez wytwórców przez niezależny organ taki, jak TÜV Rheinland. Informacja o przyznanym certyfikacie zostanie zamieszczona na ogólnodostępnej platformie internetowej co potwierdza, że certyfikowany produkt jest bezpieczny i odznacza się wysoką jakością. Niektóre z dużej liczby badań certyfikacyjnych, wykonywanych na panelach grzewczych na podczerwień Radius+ poniżej.
Zachęcamy także do zapoznania się z opiniami i referencjami dostępnymi tutaj od niektórych naszych Klientów, za które bardzo dziękujemy.

Ten panel grzewczy jest zwycięzcą testów wydajności, które zostały przeprowadzone, a wyniki pomiarów termowizyjnych dokładnie przeanalizowane. W teście brały wszystkie urządzenia ogólnodostępne w Kraju i Europie (między innymi panele czeskiego koncernu, importowane z Chin panele Sun Direct, Infrapower, IS, VCIR, oraz wschodnio-europejskie produkty z Ukrainy). Wyniki testów przedstawiamy do wglądu dla zainteresowanych. Panel grzewczy Radius+ 350W przeznaczony jest do samodzielnego ogrzewania pomieszczeń o powierzchni 0-4 metrów kwadratowych (przy wysokości 2,5 metra).

Opracowanie porównujące nasze produkty z konkurencyjnymi rozwiązaniami do pobrania tutaj.

Dane techniczne
Model: Radius+
Moc:
350 W
Produkcja: POLSKA
Wymiary: 60 cm x 60 cm x 3 cm
Waga: 5 kg
Zasilanie: 230 V
Stopień ochrony: IP44
Kolory: biały - możliwość samodzielnej zmiany barwy
Powierzchnia: stal
Ramka: bezramowy
W zestawie: przewód elektryczny 1,9m zakończony wtyczką
Miejsce montażu: ściana lub sufit
Gwarancja: 10 lat z możliwością przedłużenia po dokonaniu przeglądu termowizyjnego po upływie okresu gwarancji.

Aby dobrać odpowiednio dobrać panele grzewcze do ogrzewania podczerwienią swoich pomieszczeń, zachęcamy do skorzystania z kreatora oferty, który w kilku łatwych krokach, przedstawi Państwu przejrzystą ofertę lub o kontakt z naszymi doradcami.