Usługa montażu klimatyzacji AUX Jsmart Czarna 3,5 KW

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest  (10 szt.)
  • Cena netto: 3 055,56 zł / szt. 3 300,00 zł / szt.

AUX J-Smart ART to jedna z nowych propozycji marki. Klimatyzator miał swoją premierę w 2020 roku. Wyróżnia się połączeniem unikatowego wzornictwa i innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Wyrafinowany, nowoczesny design smukłej obudowy w czarnym kolorze dodaje elegancji każdej przestrzeni. Cechuje się wysoką klasą energetyczną A++ w trybie chłodzenia i cichą pracą (od 19 dB).

 

Klimatyzatory AUX J-Smart ART zostały wyposażone w opatentowane przez producenta pionowe żaluzje powietrzne w kształcie płetwy. Dzięki nim opór powietrza jest znacznie mniejszy, a zasięg jego rozprowadzania rośnie o nawet 10%. Zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne znacząco zwiększają przepływ powietrza i umożliwiają precyzyjne dostosowanie kierunku nadmuchu. Dzięki sprężarce z technologią inwerterową urządzenie szybko chłodzi i grzeje także w ekstremalnych warunkach pogodowych. Wbudowany filtr PM2.5 i jonizator Cold Plasma sprawiają, że klimatyzator oczyszcza powietrze z niebezpiecznych pyłów, bakterii czy alergenów.

 

Równomierne rozprowadzenie powietrza

Nowa seria klimatyzatorów AUX J-Smart ART wykorzystuje szereg innowacyjnych opatentowanych technologii. Dzięki nim schłodzone powietrze jest rozprowadzane szybciej, dalej i przede wszystkim równomiernie, docierając tym samym do każdego kąta pomieszczenia. Unikatowe pionowe żaluzje w kształcie płetwy zmniejszają opór i zwiększają nawiew o nawet 10% w porównaniu ze standardowymi rozwiązaniami

 

Dwuwarstwowa pozioma żaluzja powietrzna sprawia, że nowe klimatyzatory AUX J-Smart ART rozprowadzają powietrze równomiernie po całym pomieszczeniu. Dzięki temu domownicy zyskują komfort zarówno podczas grzania, jak i chłodzenia.

 

AUX J-Smart ART aranżacja
Aranżacja klimatyzatora AUX J-Smart ART

 

 

Powietrze wolne od smogu i bakterii

Klimatyzatory ścienne AUX posiadają wbudowany filtr PM2.5, który z blisko 100% skutecznością usuwa części składowe smogu (PM2.5 i PM10). To szczególnie ważne, ponieważ jest on jednym z najbardziej niebezpiecznych dla zdrowia człowieka zanieczyszczeń środowiskowych.

 

Zastosowany w urządzeniu jonizator Cold Plasma generuje do pomieszczenia przyjazne jony ujemne, których zadaniem jest dezaktywacja wirusów, bakterii i alergenów zawieszonych w powietrzu. Seria J-Smart ART to sprawdzone klimatyzatory dla alergików.

AUX J-Smart na ścianie

 

AUX J-Smart ART na ścianie

Samoczyszczenie jednostki wewnętrznej

Klimatyzatory AUX z serii J-Smart ART zostały wyposażone w praktyczną funkcję samoczyszczenia, która uruchamia się automatycznie po każdym ustaniu pracy. W jednostce wewnętrznej urządzenia nie dochodzi do rozwoju niebezpiecznych bakterii. Użytkownik nie musi obawiać się też nieprzyjemnych zapachów i może cieszyć się dłuższą żywotnością klimatyzatora dzięki pracy w wolnym od drobnoustrojów środowisku.

 

Czynnik chłodniczy R32

Ekologiczny czynnik chłodniczy R32 cechuje się niskim potencjałem tworzenia efektu cieplarnianego oraz zerowym potencjałem niszczenia warstwy ozonowej. Pozostaje również wydajniejszy niż stosowane wcześniej odpowiedniki. Klimatyzatory ścienne, które wykorzystują go w swojej pracy, są łatwiejsze w montażu i późniejszej utylizacji - można ładować go w fazach ciekłej i gazowej. Do efektywnej pracy urządzenia potrzeba go nawet 30% mniej.

 

Klimatyzatory ścienne AUX z serii J-Smart Art zostały dodatkowo wyposażone w system wykrywania niskiego poziomu czynnika chłodniczego. Gdy dochodzi do niekontrolowanego wycieku, urządzenie samoczynnie wyłącza się, w ten sposób zapobiegając uszkodzeniu kluczowych komponentów, w tym m.in. sprężarki.

 

AUX J-Smart ART z czynnikiem R32

 

Wygodne sterowanie klimatyzatorem

Nowe klimatyzatory AUX J-Smart ART posiadają wbudowany moduł Wi-Fi, który pozwala na sterowanie nimi z dowolnego miejsca bez względu na czas. Wystarczy urządzenie mobilne z dostępem do Internetu i aplikacja, dzięki której zmienisz ustawienia urządzenia, dostosowując je do aktualnych potrzeb.

 

Sterowanie klimatyzatorem AUX J-Smart ART może odbywać się również za pomocą sterownika bezprzewodowego. Specjalnie zaprojektowany intuicyjny pilot umożliwia pełną kontrolę nad najważniejszymi parametrami pracy urządzenia.

Sterowanie klimatyzatorem AUX J-Smart ART

 

 

Pozostałe funkcjonalności w klimatyzatorach AUX J-Smart ART

Tryby pracy

Tryb wentylatora

Tryb wentylatora
Klimatyzator może pracować jako niezależny wentylator - urządzenie oferuje nawiew powietrza bez chłodzenia i grzania.


Tryb osuszania

Tryb osuszania
W trybie osuszania urządzenie dostosowuje prędkość silnika wentylatora, odnosząc się do temperatury zdalnej i panującej w pomieszczeniu, tym samym uzyskując właściwy stopień osuszania.


Tryb TURBO

Tryb TURBO
Szybsze niż kiedykolwiek chłodzenie powietrza w pomieszczeniu dzięki maksymalnemu zwiększeniu prędkości obrotowej wentylatora.

Wygoda

Autodiagnostyka

Autodiagnostyka
Klimatyzator AUX J-Smart ART samodzielnie wykrywa błędy w działaniu i informuje o nich użytkownika.


Programator czasowy 24h

Programator czasowy 24h
Użytkownik może ustawić moment samoczynnego włączenia i/lub wyłączenia urządzenia na przestrzeni kolejnych 24 godzin.


Dwustronne odprowadzanie skroplin

Dwustronne odprowadzanie skroplin
Rurki chłodnicze oraz rurkę odprowadzającą skroplinę można pokierować na prawo albo na lewo od jednostki wewnętrznej.


Wyświetlacz LED

Wyświetlacz LED
Rurki chłodnicze oraz rurkę odprowadzającą skroplinę można pokierować na prawo albo na lewo od jednostki wewnętrznej.


Łatwa i szybka instalacja

Łatwa i szybka instalacja
Ułatwienie w konstrukcji klimatyzatora, które pozwala na szybką instalację urządzenia.

Niezawodność

Automatyczny restart

Automatyczny restart
W razie nagłego braku napięcia, po ponownym podłączeniu do prądu klimatyzator AUX uruchomi się w ostatnim wybranym trybie pracy.


Złocone lamele wymiennika

Złocone lamele wymiennika
W obu jednostkach zastosowano złocone lamele wymiennika, dzięki czemu pozostają bardziej odporne na korozję i cechują się dłuższą żywotnością.


Łopatki z aluminium hydrofilowego

Łopatki z aluminium hydrofilowego
Łopatki wentylatora wykonane z aluminium hydrofilowego jeszcze skuteczniej zabezpieczają części wrażliwe przed niekorzystnym działaniem wody.


Antykorozyjna obudowa jednostki zewnętrznej

Antykorozyjna obudowa jednostki zewnętrznej
Obudowa jednostki zewnętrznej pozostaje w szczególny sposób ochronna na zmienne warunki atmosferyczne. Może być z powodzeniem wykorzystywana na ścianach bloków czy kamienic.


Inteligentne odszranianie

Inteligentne odszranianie
Klimatyzator AUX oferuje krótszy cykl odszraniania w trybie grzania. Inteligentne odszranianie działa tylko wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba, przez co redukuje straty energii.


5-letnia gwarancja

5-letnia gwarancja
Producent oferuje na swoje urządzenia aż 5 lat gwarancji, co potwierdza wysoką jakość klimatyzatora.


Super EMC

Super EMC
Klimatyzatory AUX zostały przebadane pod kątem kompatybilności elektromagnetycznej.


Grzałka tacy ociekowej jednostki zewnętrznej

Grzałka tacy ociekowej jednostki zewnętrznej
Zabezpieczenie wymiennika ciepła jednostki zewnętrznej przed oblodzeniem, które umożliwia wydajną pracę nawet przy bardzo niskich temperaturach.

Komfort

Tryb czuwania Standby 0,3 W

Tryb czuwania Standby 0,3 W
Bardzo niski pobór prądu w trybie czuwania.


Tryb pracy ekonomicznej

Tryb pracy ekonomicznej
Możliwa jest praca ekonomiczna urządzenia dzięki maksymalnemu dostosowaniu ustawień do potrzeb.


Tryb pracy nocnej

Tryb pracy nocnej
Tryb pracy nocnej urządzenia oznacza automatyczną regulację temperatury podczas snu.

Zdrowie

Filtr antybakteryjny

Filtr antybakteryjny
Dodatkowy filtr paskowy wpływający na jakość powietrza wylotowego, usuwając niebezpieczne bakterie.


Filtr o zwiększonej gęstości

Filtr o zwiększonej gęstości
Urządzenie zostało wyposażone w bardzo skuteczny filtr o wysokiej gęstości, który zatrzymuje cząsteczki pyłu i kurzu.