IN White Ceramic - Ceramiczny panel grzewczy z relingami

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Stimtalux
  • Dostępność: Chwilowy brak  (0 szt.)
    Czas realizacji: Produkowany w Kijowie, wprzypadku braków czas realizacji 1-3 mc
  • Cena netto: 958,54 zł / szt. 1 179,00 zł / szt.

Obecnie brak na magazynie.Prosimy o kontakt mailowy przed ewentualnym zamówieniem.

Jak działają grzejniki na podczerwień?

Nabywając  panel grzewczy podczerwieni z serii IN White Ceramic przenosicie Państwo małe słońce do domu. Tak jak słońce ogrzewa swoimi promieniami ziemię poprzez emisję fal ciepła, tak też emitowane jest ciepło przez panele. Dociera ono bezpośrednio do ciała wywołując przyjemne uczucie kojącego ciepła.
Dodatkowo długa fala podczerwona pośrednio ogrzewa powietrze siłą tarcia w całej kubaturze pomieszczenia (dzięki dużym kątom rozprzestrzeniania fali ciepła).

Co wyróżnia szklany grzejnik podczerwieni IN White Ceramic?

Nasze nowe, super cienkie grzejniki na podczerwień IN White Ceramic zamienią Twój dom i biuro w oazę luksusowego komfortu i ciepła jest to panel z długą  5 letnią gwarancją i szacowaną żywotnością 25-30 lat. Elegancki panel grzewczy Hard Ceramic wykonany z wytrzymałego hartowanego czarnego lub białego szkła, może być wspaniałym elementem wykończeniowym każdego wnętrza, zapewniając komfortową temperaturę w pomieszczeniach. Jego unikatowy, stylowy design wspaniale się wkomponuję w nowoczesne wnętrze.

Odkryj niespotykane dotąd połączenie najnowszej technologii i wyjątkowego stylu

To urządzenie specjalnie zaprojektowane do użytku w łazience. Łazienkowy panel grzewczy na podczerwień został wyposażony we wbudowany  termostat.  Pozwala on na regulację temperatury powierzchni grzejnika w zakresie 40-95C  i  sterowanie temperaturą powietrza w pomieszczeniu. Sterowanie grzejnikiem za pomocą termostatu pozwala zaoszczędzić na kosztach energii. Korzystanie z programatora bardzo łatwe i wygodne, ponieważ nie ma skomplikowanych programów tygodniowych. Wbudowany termostat ma dwa przyciski +/- za pomocą których można ustawić odpowiednią temperaturę w łazience i zmniejszyć lub zwiększyć temperaturę na powierzchni panelu grzewczego w zależności od potrzeb. Możliwość blokady przycisków.  Łazienkowy panel na podczerwień łączy w sobie współczesny design oraz funkcjonalność. Grzejnik wykonany z białej ceramiki w połysku (przednia płyta), natomiast tylna część – ze stali nierdzewnej.
Panel grzewczy ma w zestawie  trzy wieszaki do suszenia ręczników, które są zrobione również ze stali nierdzewnej. Nie nagrzewają się.  Ciepło równomiernie rozprowadza się po łazience, co powoduje przyjemne i kojące ciepło.

Urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i nie wysusza powietrza dzięki efektowi „ciepłego kamienia”. Również jest bezpieczne dla dzieci. Należy zaznaczyć, że przy zastosowaniu tego urządzenia oszczędności na ogrzewaniu sięgają nawet 30% w porównaniu z zastosowaniem grzejników kowenktorowych czy termowentylatorów. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze i montażu oraz nie wymaga konserwacji.

 

 

Dane techniczne:

Model: 300W 400W
Tworzywo: ceramiкa/stal nierdzewna ceramiкa/stal nierdzewna
Wymiar: 903x453x17mm 903x603x17mm
Napięcie zasilające: 230 V 230 V
Klasa ochrony: IP33 IP33
Waga: 14kg 21kg
Długość przewodu z wtyczką: 1,5 m 1,5 m
Nagrzewanie się: 10 – 15 min 10 – 15 min
Powierzchnia ogrzewania: 6 m2 (dla pomieszczeń o dobrej izolacji) 9 m2 (dla pomieszczeń o dobrej izolacji)
Montaż: ściana ściana
Gwarancja: 5 lat 5 lat

Inne polecane panele na podczerwień :

Cennik rekomendowanych paneli przez grupę Ogrzej profesjonalnych paneli grzewczych

Nazwa Modelu Wyróżniająca cecha: Moc i Cena: Moc i Cena: Moc i Cena: Moc i Cena: Moc i Cena:
Radius+ Niskotemperaturowy
350W - 600 zł 550W - 700 zł 750W - 850 zł 950W - 980 zł x
PION Twiggy Lekki
400W - 1 150 zł 600W - 1 291 zł 800W - 1 371 zł 1000W - 1 525 zł x
PION Crystal Prawie niewidoczny
400W - 1 420 zł 600W - 1525 zł 800W - 1 777 zł 1000W - 2 035 zł 1300W - 2 238 zł

 

 

Energooszczędne ogrzewanie podczerwienią - o co zapytać ?

Przy doborze ogrzewania za pomocą paneli grzewczych, czy promienników ciepła, czy to dla wersji mieszkaniowej, czy przemysłowej - lub innego przeznaczenia), warto określić podstawowe potrzeby i oczekiwania co do otrzymania rozwiązania, najbardziej dla Państwa korzystnego.
Oto lista pytań szczegółowych, jakie znacznie ułatwią zaprojektowanie systemu ogrzewania podczerwienią - pierwsze trzy pytania to zasób wiedzy praktycznie niezbędny do wykonania rzetelnej kalkulacji:

- czy budynek przeznaczony do ogrzewania jest ocieplony, czy nie - jeśli tak - w jaki sposób?

- czy projektowany system ogrzewania podczerwienią ma służyć jako jedyne źródło ogrzewania, czy wspomaganie innego, istniejącego?

- jakie są wymiary pomieszczeń i ich wysokość przeznaczonych do ogrzania podczerwienią?

- z jakich materiałów wykonany jest budynek przeznaczony do ogrzania za pomocą paneli grzewczych lub promienników ciepła w podczerwieni ?
- jeśli przeznaczamy kilka pomieszczeń, pomocne staje się określenie ile ścian zewnętrznych posiada dane pomieszczenie
- jakie są Państwa oczekiwania odnośnie uzyskiwanej temperatury ? (w przypadku hal, przemysłu i obiektów o dużych wymiarach czy kubaturach, oczekiwania można podzielić na:
- temperatura odczuwalna dla ludzi w strefach pracy (tutaj pomocne będzie określenie jak duże są to strefy - jeśli istnieje jakiś projekt, lub możliwość dostarczenia szkicu z wyodrębnieniem tych stref, byłoby idealnie)
- temperatura, jaką ogrzewanie ma wygenerować w całości ogrzewanego obiektu)
- jakie są wymogi czasowe utrzymywania temperatury komfortowej - przykładowo 8 godzin dziennie temperatur komfortowa, pozostała część doby temperatura ekonomiczna;?
- czy można prosić o przesłanie zdjęć pomieszczeń, zewnętrznej części budynku?
- czy możemy Państwa poprosić o przesłanie do nas wszelkiego rodzaju materiałów projektowych, aranżacji docelowej umeblowania ( szczególnie przydatne przy ogrzewaniu podłogowym ) lub rozkładu stanowisk przeznaczonych do ogrzewania (często wystarczają odręczne szkice, obrazowo ilustrujące powyższe aspekty)?

Na bazie tego typu informacji, nasi specjaliści - wykorzystując swoją wieloletnią praktykę i doświadczenie zaproponują Państwu do wglądu konfiguracje systemów ogrzewania podczerwienią, które będą w stanie realnie pokryć Państwa potrzeby - z zachowaniem oszczędności energii zużywanej podczas ogrzewania.

Można także skorzystać z naszego kalkulatora szybkiej wyceny - nie jest tak dokładny jak nasi konsultanci, ale może dać wstępne pojęcie o ilości, oraz mocy paneli grzewczych.