Folie i maty grzewcze na podczerwień

Folie i maty grzewcze na podczerwień

Ogrzewanie powierzchniowe, czy to w postaci ogrzewania podłogowego, czy ściennego lub sufitowego, ma tę przewagę nad innymi systemami, że jest tanie w zakupie i instalacji, a także bezobsługowe i niegenerujące kosztów konserwacji. Co ważne, posiada ono wydajność cieplną zbliżoną do 100%. Pomieszczenia ogrzewane poprzez folie grzewcze i maty grzewcze nie potrzebują aż tyle energii, co pomieszczenia ogrzewane przez konwekcję. Oznacza to niższe rachunki za prąd.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą produktów pozwalających na stworzenie systemów ogrzewania podłogowego, ściennego i sufitowego. Mamy nadzieję, że znajdą wśród nich Państwo rozwiązanie dla siebie.

Ogrzewanie podłogowe – dlaczego warto je wybrać?

Komfort ciepłej podłogi, optymalna temperatura w pomieszczeniu, niskie koszty eksploatacji – podczerwone ogrzewanie podłogowe zapewnia wiele korzyści zarówno, jeśli chodzi o wygodę użytkowania, jak i kwestie finansów. Folia grzewcza pod panele, parkiety i inne typy podłóg oszczędza miejsce w pomieszczeniach, eliminuje koszty i niedogodności związane z zakupem i składowaniem opału, jak również działa bez wzbijania kurzu. Ogrzewanie podłogowe to rozwiązanie praktyczne i eleganckie, zapraszające ciepłe promienie Słońca do wnętrza domu.

Maty grzewcze i folie grzewcze dostępne w naszej ofercie

Folie grzewcze działają w ten sposób, że z pomocą fal podczerwieni ogrzewają wszystkie obiekty znajdujące się w pomieszczeniu. Wspomniane obiekty wtórnie nagrzewają powietrze, co zapewnia nieprzeciętną sprawność grzewczą i równomierny rozkład temperatury. Folie grzewcze, podobnie jak maty grzewcze, zapewniają niebywały komfort termiczny nawet przy niższych temperaturach. W ich przypadku czas i ilość energii wprowadzanej do systemu ogrzewania okazuje się kilkukrotnie niższa niż w przypadku standardowego ogrzewania konwekcyjnego.

Folia, tak samo jak mata grzewcza, może służyć jako podstawowy system ogrzewania w domu czy pomieszczeniu. Będzie też znakomitym uzupełnieniem już istniejącego układu. Folie i maty grzewcze przymocowane do podłoża szybko przekazują ciepło posadzce. Ten typ ogrzewania podłogi polecamy przede wszystkim do łazienek, kuchni i przedsionków. Z powodzeniem można je jednak zamontować w wielu innych pomieszczeniach.

Sprzedajemy maty grzewcze oraz folie grzewcze, a także kompleksowo doradzamy przy ich zakupie. Oferujemy również usługę montażu instalacji podłogowych, sufitowych i ściennych systemów grzewczych, pracujących w technologii podczerwieni. Proponujemy także obsługę z zakresu projektowania i wyceny.

Informacje pod numerami telefonów:

570 990 147

570 990 148

533 623 899

Email: poczta@ogrzej.com.pl

Mamy za sobą kilkaset instalacji w domach, mieszkaniach, biurach. Do tematu podchodzimy fachowo, partnersko i z doświadczeniem.